کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

اگر شما بتوانید عادت ها، رفتار ها و توجهات اکثر زنان را بشناسید مطمئنا با بهبود دادن آن نکات از امتیاز بهتری در اولین ملاقات با یک دختر یا خانم متشخص برخوردار خواهید بود . 3 نکته طلایی و بسیار بسیار مهم که بی شک اکثر خانم ها در اولین برخورد با یک شخص به این نکات توجه دارند و بعد از آن لحظه در ذهنشان خواهد ماند (حتما کلیک کنید) و این شما هستید که نباید دیدار اول را به شکلی رقم بزنید که دیگر او را نبینید . شما با شکل دادن یک تصور ذهنی خوب در خانم راه را برای ملاقات دیگر باز میکنید. با ادامه مطلب همراه رویال عطر باشید . همچنین مطالب (10 عطر زنانه دانشجویی با بازخورد عالی) و (10 عطر مردانه دانشجویی با بازخورد معرکه) را در صورت نیاز بخوانید.

 

1- یک عطر خوب را انتخاب کنید

به نظر ساده است اما اینطور ها هم نیست . وجود عطر کاملا ضروری است. چون احساس بسیار خوبی را در خانم ها ایجاد میکند . احساسی همچون توجه شما به پاکیزگی ، خوشبو بودن و کلی احساس مثبت که در خانم ها شکل میگیرد. حال تصور کنید که عطر یا ادکلنی زده اید که خانم مورد نظر از آن متنفر است. همین کافیست که اولین ملاقاتتان خیلی زود پایان یابد. چون هیچ انسانی بوی ناخوشایند را تحمل نمیکند پس این مساویست با زودتر تمام شدن ملاقات . اصلا نگران نباشید. گام به گام همه مواردی که در انتخاب عطرتان نیاز دارید را به شما می آموزیم تا بهترین عطر مردانه را برای خود خرید کنید.

ابتدا باید به فصل مورد نظر توجه نمایید. عطر گرم در روزی تابستانی ، به قدری بوی بد میدهد که همه را از شما فراری خواهد داد . همچنین هیچ کس دوست ندارد در یک روز سرد زمستانی رایحه ای خنک و مرکباتی را حس کند. (پس مطلب عطر مناسب برای فصل مناسب را حتما بخوانید)

فرق بین عطر مردانه و زنانه را بدانید. شما که نمیخواهید عطری استفاده کنید که بیشتر از جلوه دادن شخصیت مردانگیتان حس زنانگی را منتقل کنید ؟! (برای مطالعه کلیک کنید)

همچنین باید به روش استفاده از عطر به دقت توجه نمایید تا عطرتان پخش و ماندگاری خوبی داشته باشد(اینجا کلیک کنید)

نیاز نیست عطری بسیار خاص را انتخاب کنید. هر چه عطر خاص تر بوده و رایحه عجیبی داشته باشد، همانقدر هم از درجه همه پسندی دورتر میشود و احتمال اینکه عطرتان توسط خانم پسندیده شود کمتر خواهد بود. پس راه حل شما عطرهای همه پسند میباشد. در هنگام تست عطر در فروشگاه، از مشاور آنجا بخواهید که عطرهای همه پسند را برایتان معرفی کند یا در بخش نظرات همین صفحه میتوانید از ما کمک بگیرید. همچنین میتوانید به مقاله ( معرفی 10 عطر مردانه دانشجویی با بازخورد معرکه از جنس مخالف) نگاهی بیندازید. 

 

2- کفش خوب و تمیزی بپوشید 

لازم نیست یک کفش با مارک های گران قیمت را استفاده کنید . یک کفش خوب واکس شده و تمیز کفایت میکند.

 

3- یک لبخند سفید (زرد هرگز برنده نمیشود :D ) 

هیچ چیز مثل دندان های زرد و بوی بد دهان نمیتواند بد باشد.  زمانی که شروع به صحبت کردن میکنید بی شک دندان هایتان بیشتر نمایان خواهد شد . پس دندان هایی پاکیزه و سفید و براق جلوه بیشتری را خواهد داشت و خانم ها به این نکته توجه زیادی دارند . 

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

 

ملاقات نخست اولین دیدار

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت