کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

اولین نسخه از عطر دیور هوم اسپورت در سال 2008 رونمایی شد. یک نسخه تر و تازه تر از دیور هوم مردانه . در سال 2012 یک ریفورموله بر روی عطر خنک دیور اتفاق افتاد و این بار در سال 2012 نسخه دیور اوم اسپورت 2012 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد که  بوی ظریف تر و پودری تری داشت. در نهایت بعد از 5 سال خانه عطرسازی کریستین دیور اقدام به تولید عطر دیور هوم اسپورت 2017 کرده و علاقه مندان به عطرهای خنک و تابستانی را بسیار خوشنود نموده است. این ادکلن جدید یک زندگی شهری ، پیچیده و جذاب را به ارمغان می آورد و ایده کلی عطر بر محوریت یک زندگی سریع و پویا بنا گردیده است. 

 

طراحی عطرهای دیور هوم تاکنون بر عهده آقای Francois Demachy  بوده است که عطاری چیره دست میباشد . نسخه جدید دیور اوم اسپورت ترکیبات شدید مرکباتی را در کنار انفجار چوب ها ، ادویه ها و گیاهان را به دنبال دارد. نت ابتدایی عطر را عناصر شاداب و تر و تازه همچون گریپ فروت ، لیمو سنگی و پرتقال خونی تشکیل داده اند. قلب عطر طوفانیست از فلفل صورتی و جوز هندی و در نهایت شاهد هنرنمایی خس خس و چوب درخت صندل در بیس نت خواهیم بود.

بطری عطر در ورژن جدید دیور هوم اسپورت تغییرات آنچنانی را تجربه نکرده است و فقط لبه های کمرنگتری را نسبت به نسخه پیشین خود به همراه دارد . رنگ مایع عطر نیز نرم و کم رنگ میباشد و به خوبی حال و هوای اسپورت بودن عطر را تداعی میکند . این عطر جدید در غلظت ادوتویلت (Eau de Toilette) و حجم های 50، 75 میلی و 120ml به فروش میرسد و علاقه مندان به این عطر جذاب میتوانند در خرید عطر جدید دیور تنوع خوبی را تجربه کنند. (مقاله حجم بیشتر بهتر است یا کمتر را حتما مطالعه کنید) .  قیمت خرید عطر دیور هوم اسپورت 2017 احتمالا فرقی با نسخه پیشین خود نداشته باشد و میتوانیم با قیمت 330 الی 400 تومان خریدش کنیم. 

چهره کمپین تبلیغاتی عطر جدید مردانه دیور  Robert Pattinson میباشد و شعار عطر "زندگی همانند یک زمین بازی است" میباشد. 

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

منبع : http://www.fragrantica.com/news/Dior-Homme-Sport-2017--8931.html

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

دیور اوم اسپورت خرید عطر دیور دیور هوم اسپورت NEW ادوکلن جدید عطر خنک

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت