کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

با توجه به پرداخت هزینه نسبتا زیاد برای عطرهای ارجینال ، عده زیادی از مردم دجار اشتباهات جبران ناپذیر در انتخاب و خرید ادوکلن از فروشگاه های اینترنتی یا فیزیکی می شوند که در مقاله مجزا به صورت کامل منتشر کرده ایم !!!!! اما تست عطر قبل از خرید بی شک مهمترین نکته ای است که باید به آن توجه کنیم و مطمئنا شما هم با این گفته موافق خواهید بود . به همین علت نیز 90 درصد برند های نیش و مخصوصا دیزاینری اقدام به ارائه سمپل یا نمونه تست های کوچک در حجم های کم ولی متنوع میکنند تا هم برند و عطرهای خود را بیشتر تبلیغ کنند و هم عطردوستان با تمرکز و راحتی بیشتری بتوانند عطر هایشان را بررسی نمایند. در این مقاله نسبتا جامع سعی داریم انواع سمپل ها و نمونه های کوچک تر عطر های ارجینال را برایتان معرفی کنیم. امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شود...

 

1- سمپل های 1 الی 3 میلی با جلد کاغذی

معروف ترین نوع سمپل های اصل را این نوع از سمپل ها تشکیل میدهند و بیشترین سمپل های خرید و فروش شده و حتی رایگانی که در دسترس مردم علاقه مند به عطر و ادکلن قرار داده میشود نیز از همین نوع میباشد. برند های دیزاینر استقبال بیشتری از این نوع بسته بندی میکنند و معمولا به صورت ست های 10 ، 12 و 20 تایی پک میشوند و داخل کارتن بزرگ هر عطر قرار داده میشوند .

 

شرکت های وارد کننده عطر و یا عمده فروشان با توجه به انصاف خودشان این نوع سمپل ها را یا به صورت رایگان به خرده فروش ها ارائه میدهند و یا به مردم و فروشگاه های دیگر میفروشند که با توجه به اینکه سمپل رایگان میباشد ، سود خوبی هم به دست می آورند. حتی خرده فروشان نیز کسب و کاری را از این نوع سمپل ها که تنوع زیادی هم دارد، به وجود آورده اند. 

 

2- عطر های مینیاتوری یا سمپل های مینیاتوری در حجم های بیش از 3 میل 

این نمونه ها از نظر حجم محتوایشان از همه سمپل های تولیدی برندها بیشتر هستند . از نظر شکل ظاهری نیز تقریبا شبیه به بطری ادوکلن اصلی هستند اما در سایز کوچکتر . والف یا افشانه ای که برای این نوع از عطرها استفاده میشود اکثرا به صورت عطرهای قدیمیست یعنی هیچگونه حالت اسپری شدن یا مام رول (کره فلزی با پلاستیکی که با غلت خوردن عطر را به سطع میرساند) ندارند و زمانی که درب بطریشان را باز میکنید باید با مالیدن آن به پوستتان استفاده اش کنید. برای نمونه تصویری از عطرهای آمازین گرین و واندروود برند کام دس گورکونز را میتوانید مشاهده کنید.

 

3- سمپل های دستریز یا دیکانت 

این نوع از سمپل ها بیشتر برای عطرهای خاص ، گران قیمت ، کم یاب و به طور کلی برای عطرهایی که امکان تستشان به سختی امکان پذیر است توسط فروشندگان خارجی عطر استفاده میشده ، همچنین توسط بعضی برند های نیش هم این نوع نمونه ها ارائه میگردد و در چند سال اخیر توسط فروشندگان عطر ایرانی هم مورد استفاده قرار گرفته است . در این زمینه رویال عطر پررنگ ترین حضور را داشته است و توانسته به لطف حمایت مشتریان وفادارش روز به روز دیتابیس سمپل هایش را افزایش دهد. 

در سمپل های دستریز ارجینال بدون اینکه مواد دیگری به داخل ظرف ریخته شده باشد ، فقط مایع عطر را از بطریهای ارجینال عطر به داخل ظروف دیگر منتقل میکنند در نتیجه نه در کیفیت و نه در پخش و ماندگاری عطرها تفاوتی وجود نخواهد داشت و عطردوستان همان عطر اصل را استفاده خواهند کرد !

عطرهای دستریز ارجینال برای عده زیادی از علاقه مندان به عطر ، نوعی پوئن مثبت برای لذت بردن از تنوع بیشتری از عطرهاست . یعنی به جای خرید چند عطر گران که شاید هزینه ای بالغ بر 1 الی 1.5 میلیون به آن بپردازند ، 20 عطر دستریز اریجینال با ظرفیت های 5 میلی و 10 میلی لیتری استفاده میکنند. 

 

در ادامه انواع بسته بندی سمپل هایی که تولید میشوند را معرفی میکنیم . . . 

شاید عجیب ترین نوع سمپل ها ، نسخه ها پاکتی آن باشند . همان طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، این سمپل ها یک ضامن در قسمت فوقانی آن ها وجود دارد و با کشیدن آن به بیرون ، فقط با فشار دادن پاکت ، عطر اسپری خواهد شد.

 

پک های سمپل : این نوع سمپل ها به صورت یکجا و پک به فروش میرسند حتی توسط خود برند تولید کننده .  پک ها شامل چندین عطر از یک گروه خاصی از تولیدات برند های نیش و دیزاینری میباشند. 

 

نوعی از سمپل ها که داخل یک قوطی کوچک قرار میگیرند . . . 

 

یه نوع دیگه از سمپل ها که مثل شکلات بسته بندی میشود و اغلب توسط برند باند 9 ارائه میشود . . . 

 

سمپل های اصل

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت