کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

در اوایل تابستان، برند خوشنام آمواژ یک جفت جدید با نام Figment رونمایی کرده است و داستان کلی آن اشاره به یک رویداد داد " که چانگ به طور عمیقی شیفته بوتان (سرزمین شادی ها) شده و  یادش هم نرفته است . حالا میخواهد آن زیبایی که فهم و توصیفش سخت است را در قالب دو بطری عطر برای دیگران منتقل کند"هر دو عطر قطعا حس و حال طبیعت وحشی آن منطقه را دارند و از جنگل های باشکوه باران سرچشمه گرفته اند اما هر یک دارای لایه نت های متفاوت هستند.

Figment man ساکن بستر سطحی جنگل میباشد و در حالی که تجزیه رخ میدهد، آن رایحه عجیب و اغواکننده، شما را شگفت زده خواهد کرد. من از جنگل های بارانی آگاهی دقیق ندارم اما تجربه به من میگوید این جنگل بویی قهوه ای ، پخته از پوست چوب های فاسد شده ، برگ ها و خاک مرطوبش و ریشه های در هم تنیده که از خاک بیرون آمده و بر بستر مرطوبش آرمیده اند . . . زیباست نه ؟

زیر این بخشی از دایره زندگیست و شما آن را حس خواهید کرد . عطر فیگمن من بوی عمیقی از قارچ های تجزیه شده ی جنگلی است که زمانی سبز و قوی بودند . . . این بوی تند و عمیق خاکی مانند هرگز از روی زمین مرطوب جنگل،  بلند نمیشود اما این بوی مرگ نیست . هر چند باید به شما هشدار بدهم که این عطر شخصیت منحصربفردی دارد و نیاز به توجه و تست بیشتری دارد که تصمیم بگیرید آیا عطر شماست یا خیر .

لازم به ذکر است که یک بلاتر یا کاغذ تست ، طرز تفکر پشت آن عطر را به شما ابراز نمیکند. بلاترها جزئیات دقیق و ظریف رایحه های انیمالیک که به تدریج توسعه میابند را در خود حفظ میکنند و اغلب حس سبز را از عطر نشان میدهند. یکی از چالش های پیش روی من ، هماهنگی افراطی آکورد حیوانی بوده است که بعد از چند دقیقه اسپری کردن ، در این عطر شروع به تکامل میکند. 

اگر عطر فیگمنت مردانه هرگز نور خورشید را ندیده است، Figment women مملو از نور و درخشندگی است . روح او در لایه های بالایی جنگل های استوایی، فرصتی به گیاهان میدهد که شکوفه کنند.  رایحه عطر بسیار سبز و مرطوب است اما آب آن خالص است. فیگمنت زنانه زیاد مرموز نیست و روایح گلی آن از گل های سفید و زرد سرچشمه گرفته است(یاس ، شکوفه پرتقال و یلانگ یلانگ) اما هرگز پتانسیل بروز رایحه شکوفه هایش را ندارد . به هر حال نت های گلی عطر در کنار نت های خشن جنگلی و تند و سیز ، شروع به رقصیدن میکنند و همین باعث زیبایی این عطر است . 

منبع :https://www.fragrantica.com/news/Figment-Amouage-In-The-Jungle-9991.html

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

آمواژ

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت