کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

عطر جدید Nuit d'Issey Bleu Astral که با رایحه ای رمانتیک قصد دارد یک شب ستاره ای را از دل آسمانی نیلی رنگ (آبی تیره) به ارمغان بیاورد. این عطر با الهام گرفتن از شب و روایحی از دل طبیعت داستانش را نقل خواهد کرد. عطر ایسی میاکی نویت د ایسی یلو آسترال قصد دارد یک گروه بویایی جدید را به وجود بیاورد و تجربه ای نو به علاقه مندان به عطر ها ارائه دهد .

باس تونیک در حجم های 50 ، 100 و 200 میلی جهت تست و خرید در دسترس علاقه مندان به فلنکر جدید هوگو باس خواهد بود.
در سال 2016 عطری تر و تازه و مناسب میانه روز (Day-Time) با نام عطر Boss Bottled Tonic را معرفی کرده است و شعار عطر جدیدش را اینگونه بیان میکند : یک مرد مدرن که اشتیاق به موفقیت رسیدن را دارد نهاده است.

از عطرخانه هرمس، عضو جدید خانواده ی ادو مغوی که توسط کریستین ناگل طراحی شده تا ماه مارس ۲۰۱۷ به بازار می آید.
همانند یک افسونگر مدرن امروزی، کریستین ناگل به عنوان سومین تجربه مستقل خود در هرمس عطری شگفت انگیز پدید آورد. او جادوی اقیانوس و رنگ آسمان را در دعوت به یک رویای بیدار، با قطره ای از آبی لاجوردی درخشان ساخت تا با

کرید با معرفی عطر وایکینگ طرفداران وفادارش را بار دیگر شگفت زده می کند. شیشه آن به سبک اونتوس بوده و در رنگ نارنجی اسپرت است که با نمادی از کشتی وایکینگ ها برروی برچسب در کنار نامش دیده می شود.

بطری این عطر جدید به رنگ صورتی آرامش بخش ساخته شده است. Narciso Rodriguez توضیح می دهد که «این رنگ درخشان تر از صورتی ملایم استفاده شده درعطر فور هِر پرفیوم
این ادکلن خوشبو زنانه توسط “کالیس بکر” در غلظت ادو پرفیوم (EDP) طراحی شده و در دو سایز 50 میل (با قیمت خرید 70 یورو) و با ۱۰۰ میل (108 یورو) از اسفند ماه برای تست و فروش در دسترس خواهد بود.

ورژن اصلی هوگو من که در هنگام ظهورش (1995) تا به اینجا جزو ستون های این برند آلمانی بوده است بسیار پر طرفدار بوده است و به همین خاطر فلنکر های زیادی از این ادکلن تولید شده است . و از بین آن ها Hugo Red ، Hugo Just Different تا حدودی موفقیت خوبی به دست آورده اند . به هر حال هدف گذاری هوگو باس جوان ها بوده است . و اصول در طراحی بطری و روایح آن

امبر بِلند یا "معجون کهربایی" به عنوان سومین عطر از سری عطرهای بِلند (Blend) دیویدوف، با غلظت ادو پارفیوم عرضه شد. یک دلفریب بی انتها! این عطر مردانه جدید تجربه ای منحصر به فرد و بسیار پر احساس را ارایه می دهد.
قیمت عطر Davidoff Amber Blend - حجم هایی که به فروش میرسد -

در سال 2017 نسخه جدید دیور هوم اسپورت رونمایی شده است . انگار پخش و ماندگاری عطر نیز بهبود یافته است و شاهد یک موفقیت باشکوه برای دیور خواهیم بود . پرتقال خونی در بیس عطر جای دارد و شما را شگفت زده خواهد کرد . قیمت خرید عطر دیور هوم اسپورت 2017 احتمالا فرقی با نسخه پیشین خود نداشته باشد و میتوانیم با قیمت 330 الی 400 تومان خریدش کنیم.