کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

بطری این عطر جدید به رنگ صورتی آرامش بخش ساخته شده است. Narciso Rodriguez توضیح می دهد که «این رنگ درخشان تر از صورتی ملایم استفاده شده درعطر فور هِر پرفیوم
این ادکلن خوشبو زنانه توسط “کالیس بکر” در غلظت ادو پرفیوم (EDP) طراحی شده و در دو سایز 50 میل (با قیمت خرید 70 یورو) و با ۱۰۰ میل (108 یورو) از اسفند ماه برای تست و فروش در دسترس خواهد بود.

ورژن اصلی هوگو من که در هنگام ظهورش (1995) تا به اینجا جزو ستون های این برند آلمانی بوده است بسیار پر طرفدار بوده است و به همین خاطر فلنکر های زیادی از این ادکلن تولید شده است . و از بین آن ها Hugo Red ، Hugo Just Different تا حدودی موفقیت خوبی به دست آورده اند . به هر حال هدف گذاری هوگو باس جوان ها بوده است . و اصول در طراحی بطری و روایح آن

امبر بِلند یا "معجون کهربایی" به عنوان سومین عطر از سری عطرهای بِلند (Blend) دیویدوف، با غلظت ادو پارفیوم عرضه شد. یک دلفریب بی انتها! این عطر مردانه جدید تجربه ای منحصر به فرد و بسیار پر احساس را ارایه می دهد.
قیمت عطر Davidoff Amber Blend - حجم هایی که به فروش میرسد -

در سال 2017 نسخه جدید دیور هوم اسپورت رونمایی شده است . انگار پخش و ماندگاری عطر نیز بهبود یافته است و شاهد یک موفقیت باشکوه برای دیور خواهیم بود . پرتقال خونی در بیس عطر جای دارد و شما را شگفت زده خواهد کرد . قیمت خرید عطر دیور هوم اسپورت 2017 احتمالا فرقی با نسخه پیشین خود نداشته باشد و میتوانیم با قیمت 330 الی 400 تومان خریدش کنیم.

بلک ارکید پرفیوم لالیک ادیشن - بلک ارکید همان عطریست که در سال 2006 توسط تام فورد صنعت عطر را به لرزه در آورد و در مدتی کوتاه در سراسر دنیا محبوب شد. شخصیت آن جذبه ای تاثیرگذار و غیرمعمول دارد. ترکیب نوعی قارچ و عناصر شرقی-شیپغ رایحه ی گل ارکید را می پروراند و با تکیه بر بوی شکلات در حالی که سایه هایی از چوب را به همراه دارد . . .

گرانترین خانه جواهر یعنی کارتیر در سال ۲۰۱۱ با الهام از “بوسه” از ابتکاری جدید در ایجاد لاین عطری خود به نام “بوسه دزدکی” (Baiser Vole) استفاده کرد. عطر جدید این برند یعنی Baiser Fou یا “ بوسه دیوانه وار” در لاینی مشابه اما با تاکید بر رایحه ی گل دیگری، در ماه مارس ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

مک که یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه لوازم آرایشی است، در حال عرضه کلکسیون جدید عطرهای خود تا پایان نوامبر 2016 می باشد. مجموعه عطرهای "شادو سنت" الهام گرفته از افسون سایه های رنگی رژ لب های مک است. در واقع آن ها با توجه به پرفروشترین مدل های رژ لب های مک اینسری از عطرها را تولید می کنند.

"ال هوم" و "لا فمه" به عنوان دو عطر اصلی برند پرادا در پاییز 2016 عرضه می شوند. هریک از این دو مجموعه ایست از ویژگی هایی که زن و مرد زیبا و شیک را از دید دنیای پرادا توضیح می دهند. رایحه ی هرکدام منعکس کننده ی طبیعت متفاوت اما کامل کننده ی دو جنس است. روایتی به بیان پرادا