کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

بلک ارکید پرفیوم لالیک ادیشن - بلک ارکید همان عطریست که در سال 2006 توسط تام فورد صنعت عطر را به لرزه در آورد و در مدتی کوتاه در سراسر دنیا محبوب شد. شخصیت آن جذبه ای تاثیرگذار و غیرمعمول دارد. ترکیب نوعی قارچ و عناصر شرقی-شیپغ رایحه ی گل ارکید را می پروراند و با تکیه بر بوی شکلات در حالی که سایه هایی از چوب را به همراه دارد . . .

گرانترین خانه جواهر یعنی کارتیر در سال ۲۰۱۱ با الهام از “بوسه” از ابتکاری جدید در ایجاد لاین عطری خود به نام “بوسه دزدکی” (Baiser Vole) استفاده کرد. عطر جدید این برند یعنی Baiser Fou یا “ بوسه دیوانه وار” در لاینی مشابه اما با تاکید بر رایحه ی گل دیگری، در ماه مارس ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

مک که یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه لوازم آرایشی است، در حال عرضه کلکسیون جدید عطرهای خود تا پایان نوامبر 2016 می باشد. مجموعه عطرهای "شادو سنت" الهام گرفته از افسون سایه های رنگی رژ لب های مک است. در واقع آن ها با توجه به پرفروشترین مدل های رژ لب های مک اینسری از عطرها را تولید می کنند.

"ال هوم" و "لا فمه" به عنوان دو عطر اصلی برند پرادا در پاییز 2016 عرضه می شوند. هریک از این دو مجموعه ایست از ویژگی هایی که زن و مرد زیبا و شیک را از دید دنیای پرادا توضیح می دهند. رایحه ی هرکدام منعکس کننده ی طبیعت متفاوت اما کامل کننده ی دو جنس است. روایتی به بیان پرادا

اینتنس عود ریفرنس جدید گوچی، عطریست شرقی که برای استفاده ی مردان و زنان در حجم ۹۰ میل به تازگی عرضه شد. بخور، چوب و چرم نت هایی هستند که محوریت کار را در کنار یک آکورد عودی-کهربایی گردآوری می کنند و روغن کندر بطور اعجازانگیزی در نت ابتدایی تاثیرگذار است.

عطر دیور پویزن گرل در سه حجم 30، 50 و 100 میلی و با غلظت ادوتویلت روانه بازار می شود. پیش بینی میشود این ادیشن نیز هم قیمت پویزن گرل اصلی باشد. پس علاقه مندان به این ادوتویلت باید حدودا 400 الی 500 هزار تومان برای داشتن این بطری صورتی رنگ خرج کنند .

ال اومو عطر جدید جیانفرانکو فرره، ترکیبی همرده ی موسیقی تام ویتس (موسیقیدان مطرح امریکایی) است. همانند صدای زنگی که به اندازه ی کل یک ارکستر معتبر است. این کار متعلق به خانواده ی بویایی شرقی-فرش می باشد.نیکولاس بیولیو به عنوان عطار این عطر، یک ترکیب غیر معمول را گردآوری کرده است.

الیاس ایرمنیدیس مخلوط چوبی سه گانه ای را با یکدیگر به شکلی موزون و هماهنگ ترکیب و عرضه کرده است. رایحه ی شیرین، فراگیر و به طور ملموس حیوانی. اسانس عودی استخراج شده از درختی بیست ساله با اسانس چرمی چوب سدر ویرجینیایی، غنی می شود و در کنار نعناع هندی با یکدیگر ترکیب کاملا یکدست و متوازنی را رقم زده اند. رایحه ی رز عسلی در این عطر