کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

کرید اوایل آگوست ۲۰۱۶ عطر امپریال رز خود را منحصرا در سالن عطر هرودس معرفی کرده است و جهت تست و خرید هم اکنون در دسترس می باشد. این عطر جدید از گل رز، رایحه ی محبوب تاریخ، ستایشگر زیبایی و نماد شکوه و جلال اروپای قدیم است.

خانه مد ویکتور اند رولف در امستردام، بن بن کوتور (Bonbon couture) را به عنوان ورژن فریبنده تری از عطر دوست داشتنی و جذاب بن بن روانه بازار خواهد کرد. جهت پیشبرد اهداف خانه مد ویکتور اند رولف (اوت کوتوغ) عطر جدید در یک نسخه لوکس و غنی تر از ورژن اصلی با لمس بسیار برجسته کارامل ارایه می شود. سسیل متون (Cecile Matton) و سرج ماجولر (Serge Majoullier)

بعد از موفقیت بزرگی که در تولید و عرضه عطر وانت (Want DSQUARED² for women) در سال 2015 تصمیم گرفت نسخه ای دیگر از همین لاین را با رویکردی جدید تر به برای فروش به بازار عرضه کند تا شاید جزو بهترین عطرهای زنانه این شرکت لقب بگیرد . نسخه ای با نام وانت پینک جینجر زنانه ( Want Pink Ginger DSQUARED² for women ) جدیدترین عضو خانواده ی want می باشد .

برند فرانسوی هرمس که در سال 1837 توسط تیری هرمس بنا نهاده شد، هم اکنون در حالی خبر ارائه ی جدیدترین عطر زنانه ی خود را اعلام نموده است که کم و بیش زمزمه های بازنشستگی ژان کلود النا (Jean-Claude Ellena) از گوشه و کنار به گوش می رسد. این ادکلن جدید که با نام Galop

خانه ی مد ژان پل گوتیه (JEAN PAUL GAULTIER)، در همکاری با کمپانی Puig، دو نسخه ی جدید از محبوب ترین عطرهای زنانه و مردانه ی خود –Le Male مردانه و Classique زنانه- ارائه می کند. این دو نسخه ی جدید که درغلظت ادو پرفیوم ارائه شده و Les Essence de Parfum نام دارند، طراحی شیشه های اصلی را حفظ کرده و با اندکی تغییرات در طراحی، به بازار روانه خواهند شد.

هفتمین عطر از کالکشن مورانو (MURANO COLLECTION) توسط برند ایتالیایی The Merchant of Venice perfumes and colognes در ژوئن 2016 لانچ شده است . این ادکلن الهام گرفته از ظرافت و ارزش رز مُسِنیگو (Mocenigo Rose) می باشد . Mocenigo Rose یکی از گونه های گل رزی است

یک شرکت عطرسازی تازه تاسیس فرانسوی به نام My Exclusive Collection که در چهارم ماه می ورود خود را به این عرصه اعلام نمود از ژان پل گرلن خواسته است که ساخت مجموعه ای از عطرهای زنانه و مردانه را برای این برند برعهده بگیرد.

خانه ی عطر گرلن به زودی نسخه ی قوی تری از عطر محبوب Le Petite Robe Noire را روانه ی بازار می نماید.