کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

در سال 2017 شاهد رونمایی از عطر جدید جوپ از ستون عطرهای مردانه اش هستیم . طراحی عطر بر اساس مردی مهار نشدنی الگو برداری شده است . او تصوریست از حس کامل اعتماد که نیازی به محک خوردن ندارد. ویدئوی کمپین تبلیغاتی عطر جدید جوپ را Olivier Dahan برعهده گرفته است. او با فیلم La Vie en Rose شناخته میشود که به

میستر بربری جدید از آوریل سال 2017 در قفسه های فروشگاه های عطر و ادوکلن جهت تست و خرید در دسترس خواهد بود. طرج جدید نشان از شدید تر شدن رایحه و همچنین گرم و نفسنانی تر شدن آن نسبت به نسخه ادوتویلت است. نسخه جدید این عطر کاملا مناسب استفاده در شب میباشد و با عناصر کهربا ، دارچین ، کهربا و نت های چوبی غنی شده است.

عطر جدید Nuit d'Issey Bleu Astral که با رایحه ای رمانتیک قصد دارد یک شب ستاره ای را از دل آسمانی نیلی رنگ (آبی تیره) به ارمغان بیاورد. این عطر با الهام گرفتن از شب و روایحی از دل طبیعت داستانش را نقل خواهد کرد. عطر ایسی میاکی نویت د ایسی یلو آسترال قصد دارد یک گروه بویایی جدید را به وجود بیاورد و تجربه ای نو به علاقه مندان به عطر ها ارائه دهد .

باس تونیک در حجم های 50 ، 100 و 200 میلی جهت تست و خرید در دسترس علاقه مندان به فلنکر جدید هوگو باس خواهد بود.
در سال 2016 عطری تر و تازه و مناسب میانه روز (Day-Time) با نام عطر Boss Bottled Tonic را معرفی کرده است و شعار عطر جدیدش را اینگونه بیان میکند : یک مرد مدرن که اشتیاق به موفقیت رسیدن را دارد نهاده است.

بطری این عطر جدید به رنگ صورتی آرامش بخش ساخته شده است. Narciso Rodriguez توضیح می دهد که «این رنگ درخشان تر از صورتی ملایم استفاده شده درعطر فور هِر پرفیوم
این ادکلن خوشبو زنانه توسط “کالیس بکر” در غلظت ادو پرفیوم (EDP) طراحی شده و در دو سایز 50 میل (با قیمت خرید 70 یورو) و با ۱۰۰ میل (108 یورو) از اسفند ماه برای تست و فروش در دسترس خواهد بود.

امبر بِلند یا "معجون کهربایی" به عنوان سومین عطر از سری عطرهای بِلند (Blend) دیویدوف، با غلظت ادو پارفیوم عرضه شد. یک دلفریب بی انتها! این عطر مردانه جدید تجربه ای منحصر به فرد و بسیار پر احساس را ارایه می دهد.
قیمت عطر Davidoff Amber Blend - حجم هایی که به فروش میرسد -

در سال 2017 نسخه جدید دیور هوم اسپورت رونمایی شده است . انگار پخش و ماندگاری عطر نیز بهبود یافته است و شاهد یک موفقیت باشکوه برای دیور خواهیم بود . پرتقال خونی در بیس عطر جای دارد و شما را شگفت زده خواهد کرد . قیمت خرید عطر دیور هوم اسپورت 2017 احتمالا فرقی با نسخه پیشین خود نداشته باشد و میتوانیم با قیمت 330 الی 400 تومان خریدش کنیم.

بلک ارکید پرفیوم لالیک ادیشن - بلک ارکید همان عطریست که در سال 2006 توسط تام فورد صنعت عطر را به لرزه در آورد و در مدتی کوتاه در سراسر دنیا محبوب شد. شخصیت آن جذبه ای تاثیرگذار و غیرمعمول دارد. ترکیب نوعی قارچ و عناصر شرقی-شیپغ رایحه ی گل ارکید را می پروراند و با تکیه بر بوی شکلات در حالی که سایه هایی از چوب را به همراه دارد . . .