کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

این عطر جدید نمایان گر مردی شیک پوش با رایحه ای دلپسند و عالی با کت و شلواری سرتاسر مشکی است. عطر آزارو پور هوم ادیشن نویر (نواغ) که با نام بلک ادیشن هم شناخته میشود یکی از فلنکرهای نسخه اریجینال و شاهکار آزارو پور هوم محسوب میشود که در سال 1978 پای به دنیای عطر و ادوکلن ها نهاده بود . Azzaro Pour Homme Édition Noire در سال 2017 معرفی شده است .

Figment man ساکن بستر سطحی جنگل میباشد و در حالی که تجزیه رخ میدهد، آن رایحه عجیب و اغواکننده، شما را شگفت زده خواهد کرد. من از جنگل های بارانی آگاهی دقیق ندارم اما تجربه به من میگوید این جنگل بویی قهوه ای ، پخته از پوست چوب های فاسد شده ، برگ ها و خاک مرطوبش و ریشه های در هم تنیده که از خاک بیرون آمده و بر بستر مرطوبش آرمیده اند . . . زیباست نه ؟

برند عطرسازی Carolina Herrera یک نسخه عطر مردانه با نام 212 Men Aqua به صورت لیمیت ادیشن را روانه بازار عطر و ادکلن میکند. این عطر یک فلنکر (کلیک کنید) از روی عطر مشهور 212 مردانه است که در سال 1999 در قفسه فروشگاه ها قرار گرفت

رایحه ای از سفر به عمق ابرها . . . و شیرجه رفتن به طراوت بی انتهایش . . . یک انفجار خنک و به آغوش کشیدن جذبه مغناطیسی مردانگی اش که خارج از محدوده ابرهاست . . . ژیوانشی پی ایر یک رایحه آسمانی را در یک بطری ظریف و مات آبی رنگ به شما هدیه میکند.

خانه عطرسازی Estée Lauder در ماچ سال 2017 عطری با نام Azurée D’Or را روانه بازار عطر و ادوکلن کرده است. آزور دِ اُر یک نسخه جدید از عطر آزور میباشد که در سال 1969 تولید شده بود . آن ورژن الهام گرفته شده از گرمای مدیترانه در نزدیکی خانه تعطیلاتی خانم لادر بود.

نام لایت بلو او اینتنس توصیفی از زیبایی و تجلی مدیترانه است. عطر های Light Blue Eau Intense تصوری برجسته و محسوس از تضاد بین نفسانیت و حس گرایی و خنک و تر و تازه بودن است.

در سال 2017 شاهد رونمایی از عطر جدید جوپ از ستون عطرهای مردانه اش هستیم . طراحی عطر بر اساس مردی مهار نشدنی الگو برداری شده است . او تصوریست از حس کامل اعتماد که نیازی به محک خوردن ندارد. ویدئوی کمپین تبلیغاتی عطر جدید جوپ را Olivier Dahan برعهده گرفته است. او با فیلم La Vie en Rose شناخته میشود که به

میستر بربری جدید از آوریل سال 2017 در قفسه های فروشگاه های عطر و ادوکلن جهت تست و خرید در دسترس خواهد بود. طرج جدید نشان از شدید تر شدن رایحه و همچنین گرم و نفسنانی تر شدن آن نسبت به نسخه ادوتویلت است. نسخه جدید این عطر کاملا مناسب استفاده در شب میباشد و با عناصر کهربا ، دارچین ، کهربا و نت های چوبی غنی شده است.