کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

برند عطرسازی Carolina Herrera یک نسخه عطر مردانه با نام 212 Men Aqua به صورت لیمیت ادیشن را روانه بازار عطر و ادکلن میکند. این عطر یک فلنکر (کلیک کنید) از روی عطر مشهور 212 مردانه است که در سال 1999 در قفسه فروشگاه ها قرار گرفت

رایحه ای از سفر به عمق ابرها . . . و شیرجه رفتن به طراوت بی انتهایش . . . یک انفجار خنک و به آغوش کشیدن جذبه مغناطیسی مردانگی اش که خارج از محدوده ابرهاست . . . ژیوانشی پی ایر یک رایحه آسمانی را در یک بطری ظریف و مات آبی رنگ به شما هدیه میکند.

خانه عطرسازی Estée Lauder در ماچ سال 2017 عطری با نام Azurée D’Or را روانه بازار عطر و ادوکلن کرده است. آزور دِ اُر یک نسخه جدید از عطر آزور میباشد که در سال 1969 تولید شده بود . آن ورژن الهام گرفته شده از گرمای مدیترانه در نزدیکی خانه تعطیلاتی خانم لادر بود.

نام لایت بلو او اینتنس توصیفی از زیبایی و تجلی مدیترانه است. عطر های Light Blue Eau Intense تصوری برجسته و محسوس از تضاد بین نفسانیت و حس گرایی و خنک و تر و تازه بودن است.

در سال 2017 شاهد رونمایی از عطر جدید جوپ از ستون عطرهای مردانه اش هستیم . طراحی عطر بر اساس مردی مهار نشدنی الگو برداری شده است . او تصوریست از حس کامل اعتماد که نیازی به محک خوردن ندارد. ویدئوی کمپین تبلیغاتی عطر جدید جوپ را Olivier Dahan برعهده گرفته است. او با فیلم La Vie en Rose شناخته میشود که به

میستر بربری جدید از آوریل سال 2017 در قفسه های فروشگاه های عطر و ادوکلن جهت تست و خرید در دسترس خواهد بود. طرج جدید نشان از شدید تر شدن رایحه و همچنین گرم و نفسنانی تر شدن آن نسبت به نسخه ادوتویلت است. نسخه جدید این عطر کاملا مناسب استفاده در شب میباشد و با عناصر کهربا ، دارچین ، کهربا و نت های چوبی غنی شده است.

عطر جدید Nuit d'Issey Bleu Astral که با رایحه ای رمانتیک قصد دارد یک شب ستاره ای را از دل آسمانی نیلی رنگ (آبی تیره) به ارمغان بیاورد. این عطر با الهام گرفتن از شب و روایحی از دل طبیعت داستانش را نقل خواهد کرد. عطر ایسی میاکی نویت د ایسی یلو آسترال قصد دارد یک گروه بویایی جدید را به وجود بیاورد و تجربه ای نو به علاقه مندان به عطر ها ارائه دهد .

باس تونیک در حجم های 50 ، 100 و 200 میلی جهت تست و خرید در دسترس علاقه مندان به فلنکر جدید هوگو باس خواهد بود.
در سال 2016 عطری تر و تازه و مناسب میانه روز (Day-Time) با نام عطر Boss Bottled Tonic را معرفی کرده است و شعار عطر جدیدش را اینگونه بیان میکند : یک مرد مدرن که اشتیاق به موفقیت رسیدن را دارد نهاده است.