کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

همگام با گسترش تنوع در محصولات و افزایش کالاهای لوکس، استفاده از شمع های معطر نیز در سالیان اخیر مورد توجه بوده است. اما شاید لازم باشد بدانید در استفاده از شمع های معطر بهتر است بیشتر محتاط باشید.

باور کنید یا نه یک شباهت بسیار زیاد بین ایجاد رایحه و ترکیب موسیقی وجود دارد. یک عطر شاهکار که پیچیده ، هماهنگ ، نفسانی و جذاب است در حقیقت نتیجه هنرنمایی خالق آن یعنی عطار میباشد که با ترکیب نت ها با یکدیگر رایحه ای جدید را شکل میدهد و شما را به وجد می آورد . مین امر در شاهکارهای موسیقی هم وجود دارد . توازن و هماهنگی نت های موسیقی و

چوب هاب معطر بخشی از مهمترین نت ها را در عطر برایمان فراهم می آورند. اگرچه این نُت ها اغلب با عنوان «چوبی» توصیف می شوند، اما با صفت های دیگری همچون روغنی، کاجی، شیرین، لیمویی یا حتی گلی نیز میتوانند نامیده شوند. در این مطلب به معرفی انواع نت های چوبی مورد مصرف در عطرها می پردازیم.

شاید شما هم این جمله را شنیده باشید : این عطر خطی است ! در این مطلب کوتاه میخواهیم منظور از خطی بودن یک عطر را توضیح دهیم و علت آن را بیان کنیم و در نهایت چند عطر خطی زنانه و مردانه را معرفی کنیم . با رویال عطر همراه باشید

در صنعت عطرسازی و بازار عطر و ادکلن دنیا فلنکر به عطری گفته میشود که به تازگی معرفی شده و به برخی از ویژگی های . . .
در حقیقت عطری که توسط خریداران خرید نشده و محبوبیت خوبی نداشته است مطمئنا نسخه های بعدی آن هم نمیتواند زیاد جلب توجه کند . . .

برای بسیاری از خانم ها، عطر بخشی از زندگی آنها را تشکیل میدهد. با اینحال با همه چیزهای مختلفی که وجود دارد، مادران گرامی باید در این بازه زمانی بسیار محتاط باشند. احتمالا تعجب آور باشد اگر بگوییم استفاده از عطر و ادکلن قابل قبول است در حالی که گفته میشود به هیچ وجه در دوران بارداری از عطر استفاده نکنید. با اینحال هدف تیم مقالات رویال عطر

بعضی بوها باعث ایجاد احساسی بخصوص در انسان می شود. ایده رایحه درمانی نیز از همین موضوع سرچشمه می گیرد. تعدادی از گیاهان وجود دارند که تاثیرقابل توجهی بر انسان می گذارند. در این مطلب به معرفی چند مورد از آن ها می پردازیم.

شروع زمستان، نویدبخش برخی ترکیبات به راستی جادویی ست که به طور اجتناب ناپذیری با این فصل مرتبط اند...ما چهار مورد از محبوب ترین های زمستانی را در زیر لیست کرده ایم، اما بینی یخ زده ی شما زمانی که از سوز سرما منجمد شده است شما را به کجا هدایت می کند؟ برای آشنایی بیشتر با این نت های محبوب، در ادامه ی این مطلب با رویال عطر همراه باشید.