کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

کریسمس بهانه ای شد تا به معرفی یکی از نت های پرطرفدار دیگر بپردازیم. شاید برای شما هم بوی کاج خوشایند و مطلوب باشد. در این مطلب به معرفی عوامل مختلف تشکیل دهنده ی این رایحه ی خاص و دوست داشتنی می پردازیم.

چگونه عشق جین لانوین به دخترش باعث شد نماد قدیمی ترین خانه ی مد فرانسه که تاکنون پابرجاست، شکل بگیرد ؟

هنگامی که هندوانه برش می خورد در اثر اکسیداسیون آنزیمی اسیدهای چرب موجود در آن دو آلدهید ۶ و ۹ کربنه ایجاد می شود که عامل عطر و بوی هندوانه هستند.

کمپانی بوگاتی (Bugatti) یک برند اتومبیل سازی فرانسوی با شهرت جهانی است که توسط اتوره بوگاتی (Ettore Bugatti) تاسیس شده است. یک طراح اتومبیل و یک مهندس ایتالیایی که در فرانسه زندگی و کار میکرد.

چطور وقتی بویی در بینی فرد میپیچد می تواند سلول های عصبی را برانگیزد؟ و چطور پاسخگویی انسان به آن اینقدر قوی است؟ برای آشنایی با ۵ عطر موفق در این زمینه با رویال عطر همراه باشید.

جادوغ یک عطر کلاسیک و مدرن است. دسته گلی حیرت انگیز از گل ها با طراحی “کالیس بکر”می باشد. از نظر نویسنده جادوغ یک هولوگرام بویایی از گونه ای جدید است. نه رز، نه مگنولیا، نه یاس و نه هیچ گلی که قبلا در طبیعت وجود داشته است. هنرمند و طراح “هروه وندر استریتن” بطری اصلی جادوغ را بر پایه همان طرح آمفورا که در میس دیور اولیه استفاده شده بود، طراحی کرد.

هر عطر داستانی دارد و هر شیشه عطر روایتی ....
اولین شیشه از عطر میس دیور در دسامبر ۱۹۴۷ به فروش رسید که منحنی بودن آن به شکل آمفورا (کوزه ای در یونان و روم باستان به شکلی که دارای گردنی باریک) بود. اما سه سال بعد طراحی هندسی بطری این عطر به شکل سازمان یافته تری اصلاح شد

عطریست که قرار است شما را به بهترین شکل معرفی کند. اینکه مرد یا زنی حساس هستید. جدی هستید یا شوخ و در کل چه شخصیت و رفتاری دارید، همگی میتواند در کنار نوع لباس پوشیدن، با یک عطر یا ادکلن هم نمایان شود . یعنی فردی که ابتدا وضعیت ظاهری شما را میبیند و سپس بوی عطرتان به مشامش میخورد، باید متوجه شود که با چه تیپ فردی روبرو شده است.