کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

در صنعت عطرسازی و بازار عطر و ادکلن دنیا فلنکر به عطری گفته میشود که به تازگی معرفی شده و به برخی از ویژگی های . . .
در حقیقت عطری که توسط خریداران خرید نشده و محبوبیت خوبی نداشته است مطمئنا نسخه های بعدی آن هم نمیتواند زیاد جلب توجه کند . . .

برای بسیاری از خانم ها، عطر بخشی از زندگی آنها را تشکیل میدهد. با اینحال با همه چیزهای مختلفی که وجود دارد، مادران گرامی باید در این بازه زمانی بسیار محتاط باشند. احتمالا تعجب آور باشد اگر بگوییم استفاده از عطر و ادکلن قابل قبول است در حالی که گفته میشود به هیچ وجه در دوران بارداری از عطر استفاده نکنید. با اینحال هدف تیم مقالات رویال عطر

بعضی بوها باعث ایجاد احساسی بخصوص در انسان می شود. ایده رایحه درمانی نیز از همین موضوع سرچشمه می گیرد. تعدادی از گیاهان وجود دارند که تاثیرقابل توجهی بر انسان می گذارند. در این مطلب به معرفی چند مورد از آن ها می پردازیم.

شروع زمستان، نویدبخش برخی ترکیبات به راستی جادویی ست که به طور اجتناب ناپذیری با این فصل مرتبط اند...ما چهار مورد از محبوب ترین های زمستانی را در زیر لیست کرده ایم، اما بینی یخ زده ی شما زمانی که از سوز سرما منجمد شده است شما را به کجا هدایت می کند؟ برای آشنایی بیشتر با این نت های محبوب، در ادامه ی این مطلب با رویال عطر همراه باشید.

کریسمس بهانه ای شد تا به معرفی یکی از نت های پرطرفدار دیگر بپردازیم. شاید برای شما هم بوی کاج خوشایند و مطلوب باشد. در این مطلب به معرفی عوامل مختلف تشکیل دهنده ی این رایحه ی خاص و دوست داشتنی می پردازیم.

چگونه عشق جین لانوین به دخترش باعث شد نماد قدیمی ترین خانه ی مد فرانسه که تاکنون پابرجاست، شکل بگیرد ؟

هنگامی که هندوانه برش می خورد در اثر اکسیداسیون آنزیمی اسیدهای چرب موجود در آن دو آلدهید ۶ و ۹ کربنه ایجاد می شود که عامل عطر و بوی هندوانه هستند.

کمپانی بوگاتی (Bugatti) یک برند اتومبیل سازی فرانسوی با شهرت جهانی است که توسط اتوره بوگاتی (Ettore Bugatti) تاسیس شده است. یک طراح اتومبیل و یک مهندس ایتالیایی که در فرانسه زندگی و کار میکرد.