کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

وی غذاهایی که مادرمان برایمان میپخت و یا علف های تازه چیده شده روایحی دارند که شاید ما را یاد دوران شیرین کودکی بیندازد و ...
ما به شما این اطمینان را میدهیم که عطرهایی وجود دارد که باعث کم شدن سطح استرس و نگرانی در زن و مرد می شود. پس با رویال عطر همراه باشید....

پژوهشگران دریافته اند که مغز مردان نسبت به زنان زود تر پیر میشود که این مربوط به تفاوت های جنسیتی در ساختار های تخت قشری مغز می باشد. همچنین خوب است بدانید مرد ها در زمینه آلزایمر هم پیشتاز هستند و بیشترین درصد فراموشی برای آقایان اتفاق می افتد. یک تیم عصب شناسی رفتار مغز 1400 انسان را اسکن کرده اند و متوجه شده اند که در زنان تعداد جوانه های

اکثر سایت ها با نام بردن از ادوکلون(EDC)، ادو تویلت (EDT) و ادوپرفیوم(EDP) و بیان درصدی به عنوان غلظت نتیجه می گیرند که هرچه غلظت بیشتری داشته باشیم پس عطر ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

عنبرسائل یکی از مواد مورد استفاده در صنعت عطرسازیست . این ماده ارزشمند از ضایعات پستانداران دریایی سرچشمه می گیرد و هنگامی که به سواحل می رسد و در دست های یک عطرساز جای می گیرد بهایی همانند طلا می یابد.
رخی آن را «طلای شناور» می نامند در حالی که عده ای به آن عنوان سنگ جواهری عطرآگین را داده اند. واژه ی لاتین آن اَمبِر گریس (Ambre gris) است.

بهترین و خوشبوترین عطرهای دخترانه و پسرانه دانشجویی! قبل از معرفی بهترین عطرهای دانشجویی مردانه، باید خاطر نشان کنیم برای انتخاب عطری که بیشتر در محیط دانشگاه استفاده خواهد شد، باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید :

برند عطرسازی اتلیر به تولید عطرهای مرکباتی و خالص شهرت دارد. و با اینکه برندی نوپا محسوب میشود، بسیار پرطرفدار بوده است و علاقه مندان به عطر و ادکلن در سرتاسر جهان از عطرهایش استقبال بی نظیری داشته اند.

امروزه نماد شنل همان طرحیست که سالها قبل و از بدو پیدایش لوگوی این برند مورد استفاده قرار گرفت. همان نشانی که امروزه از فاصله ی خیلی دور هم تنها با یک نگاه شناخته می شود. اما این نماد از چه چیزی الهام گرفته است؟ با توجه به اسناد، در مورد منشا لوگوی شنل تئوری های مختلفی وجود دارد.

بسیاری از افراد به دنبال عطرهایی در رده قیمتی پایین برای خرید و استفاده روزانه ی خود هستند. در این بررسی سعی بر این است با در نظر گرفتن سلایق مختلف پیشنهادات مناسبی در این راستا برای بانوان داشته باشیم. برای داشتن انتخاب هایی بهتر با رویال عطر همراه باشید.