کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

در این بررسی سعی شده تا با توجه به در نظر گرفتن سلایق مختلف از میان برترین برندهای دیزاینری به معرفی ۱۰ عطر زنانه مناسب پاییز و زمستان امسال بپردازیم.

برای چه کارهایی میتوان از آروماتراپی سود برد : 1- اضطراب 2- فشار 3- بی خوابی 4- درد عضلانی .....
عطردرمانی در یک دوره به طور گسترده برای طیف وسیعی از درمان های سنتی استفاده گردید . این درمان ها به دو صورت انجام میگرد و هم اکنون نیز انجام میگیرد : موضعی - استنشاقی

در واقع ثابت شده که عطر اسطوخودوس یا لاوندر برای بهبود عملکرد خواب و سرکوب اضطراب موثر است بطوری که حتی از آن به عنوان یک درمان طبیعی باستانی در این موارد استفاده می شد.
از بین تمام مواد تشکیل دهنده ی عطر شاید به طور چشم بسته بتوان از لاوندر (اسطوخودوس) به عنوان شناخته شده ترین عامل در القای حس تسکین دهندگی و آرامبخشی نام برد.

در این مقاله به معرفی تعدادی از عطرهایی پرداخته می شود که ایده ی طراحی انها از فضا یا شخصیت رمان ها یا اشعار و یا حتی شخصیت نویسندگان مشهور ناشی شده و در بعضی موارد ادای احترام به انان می باشد.

فصل پائیز فرا رسیده است و وقت آن شده که تمرکزمان را بر روی عطرهای معتدل بگذاریم . در این سری از مقالات سریالی رویال عطر طی دوبخش شما را با بهترین عطرهای پائیزی مردانه از برند های دیزاینر آشنا خواهیم کرد تا در میان انبوهی از عطرها، انتخاب های راحت تر و بهتری داشته باشید
در هر قسمت بهترین عطرهای مردانه پاییزی را به همراه قیمتشان معرفی خواهیم کرد

در این مقاله به معرفی تعدادی از عطرهایی پرداخته می شود که ایده ی طراحی انها از فضا یا شخصیت رمان ها یا اشعار و یا حتی شخصیت نویسندگان مشهور ناشی شده و در بعضی موارد ادای احترام به انان می باشد.

در این گزارش، 10 عطر زنانه سرشناس و به عبارتی بهترین عطرهای زنانه در میان انبوه عطرهای تولید شده در سال 95 را معرفی خواهیم کرد . پاييز شايد بهترين فصل از نظر تنوع انتخاب عطر باشد. از اين ديدگاه كه به دلیل هواي معتدلش، شما براحتي قادر به انتخاب طيف وسيعي از عطرها با انواع روايح از خنك رو به معتدل گرفته تا معتدل مايل به گرم هستید.

نعنا و دارچین در بهبود تمرکز و کاهش زودرنجی کمک زیادی میکند . لیمو و قهوه در بهبود سطح تفکر و تمرکز بالا نقش بسزایی دارد.
دلایل زیادی را میتوان یافت که بخواهیم حس بویایی خود را تقویت کنیم . دلایل کاهش حس بویایی در سن افراد و تعدادی اختلالات جدی تر وجود دارد اما میتوان گام هایی در این زمینه برداشت که حفظ و بهبود حس بویایی را در شما تقویت کند .