کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

کاربردهای نعناع هندی یا پچولی در عطرسازی و ... چیست ؟
خواص و مضرات آن چیست ؟
چگونه رشد میکند و روش های کشت و تکثیر چیست ؟

شاید براتون سوال باشه که بوی خاص و جالبی که بعد از برخورد بارون با خاک تولید میشه از چیه؟

توسعه دهندگان محصولات هوشمند، این امکان را ایجاد کرده اند که رایحه به بخشی از ارتباطات دیجیتال تبدیل شود. در این جا نگاهی به انتخاب های مختلف موجود در این زمینه خواهیم داشت. در سال جدید، انتظار می رود که ایده ی ارسال پیام های بویایی از طریق دستگاه های دیجیتال به موفقیتی بزرگ تبدیل شود. کار برروی تبدیل این مفهوم به واقعیت، در حال

تعدادی ازعطرهای بچه گانه دارای برچسب هایی برای اعتماد سازی بیشتر هستند نظیر: "تست شده در مورد آلرژی و حساسیت"، "تست شده در آزمایشگاه". در اینجا پرسشی که مطرح می شود این است که والدین تا چه اندازه می توانند به ایمن بودن این عطرها برای استفاده ی کودکان خود اطمینان کنند؟

در این بررسی سعی شده تا با توجه به در نظر گرفتن سلایق مختلف از میان برترین برندهای دیزاینری به معرفی ۱۰ عطر زنانه مناسب پاییز و زمستان امسال بپردازیم.

برای چه کارهایی میتوان از آروماتراپی سود برد : 1- اضطراب 2- فشار 3- بی خوابی 4- درد عضلانی .....
عطردرمانی در یک دوره به طور گسترده برای طیف وسیعی از درمان های سنتی استفاده گردید . این درمان ها به دو صورت انجام میگرد و هم اکنون نیز انجام میگیرد : موضعی - استنشاقی

در واقع ثابت شده که عطر اسطوخودوس یا لاوندر برای بهبود عملکرد خواب و سرکوب اضطراب موثر است بطوری که حتی از آن به عنوان یک درمان طبیعی باستانی در این موارد استفاده می شد.
از بین تمام مواد تشکیل دهنده ی عطر شاید به طور چشم بسته بتوان از لاوندر (اسطوخودوس) به عنوان شناخته شده ترین عامل در القای حس تسکین دهندگی و آرامبخشی نام برد.

در این مقاله به معرفی تعدادی از عطرهایی پرداخته می شود که ایده ی طراحی انها از فضا یا شخصیت رمان ها یا اشعار و یا حتی شخصیت نویسندگان مشهور ناشی شده و در بعضی موارد ادای احترام به انان می باشد.