کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

برند عطرسازی اتلیر به تولید عطرهای مرکباتی و خالص شهرت دارد. و با اینکه برندی نوپا محسوب میشود، بسیار پرطرفدار بوده است و علاقه مندان به عطر و ادکلن در سرتاسر جهان از عطرهایش استقبال بی نظیری داشته اند.

امروزه نماد شنل همان طرحیست که سالها قبل و از بدو پیدایش لوگوی این برند مورد استفاده قرار گرفت. همان نشانی که امروزه از فاصله ی خیلی دور هم تنها با یک نگاه شناخته می شود. اما این نماد از چه چیزی الهام گرفته است؟ با توجه به اسناد، در مورد منشا لوگوی شنل تئوری های مختلفی وجود دارد.

بسیاری از افراد به دنبال عطرهایی در رده قیمتی پایین برای خرید و استفاده روزانه ی خود هستند. در این بررسی سعی بر این است با در نظر گرفتن سلایق مختلف پیشنهادات مناسبی در این راستا برای بانوان داشته باشیم. برای داشتن انتخاب هایی بهتر با رویال عطر همراه باشید.

شواهد نشان میدهد که هیچ Reformulation ای برای نسخه EDP لینستنت گرلن مردانه در طی سال های 2009 تا 2013 صورت .....
عطر L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme نسخه ادوپرفیوم یا همان EDP ورژن اصلی گرلن لینستنت میباشد.
برای خرید نسخه های به قول معروف وینتیج (Vintage) یا قدیمی، پول زیادی خرج کنید. چون تفاوتی بین نسخه قدیمی و جدید ....

Mont Blanc که اکثرا مونت بلانک یا بلنک گفته میشود، واژه فرانسوی میباشد که به صورت "مون بلان " تلفظ میشود و به معنی “کوه سپید” (به ایتالیایی مونته بیانکو) برگرفته از نام بلندترین قله ی رشته کوههای آلپ در مرز فرانسه و ایتالیا می باشد. از سال ۱۹۱۳ علامت ستاره ی سفید گرد

در این نوشته تیم مقالات رویال عطر سعی دارد سرشناس ترین و بهترین عطر و ادکلن های زنانه ای که محوریت آن ها بر عنصر نعناع هندی بنا نهاده شده است را معرفی و بررسی نماید . قبل ها مقاله ای کامل در خصوص نعناع هندی در سایت ارائه گردید و حال نوبت آن رسیده است که بهترین عطرهای زنانه را برای این نت بخصوص

کاربردهای نعناع هندی یا پچولی در عطرسازی و ... چیست ؟
خواص و مضرات آن چیست ؟
چگونه رشد میکند و روش های کشت و تکثیر چیست ؟

شاید براتون سوال باشه که بوی خاص و جالبی که بعد از برخورد بارون با خاک تولید میشه از چیه؟