کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

چطور وقتی بویی در بینی فرد میپیچد می تواند سلول های عصبی را برانگیزد؟ و چطور پاسخگویی انسان به آن اینقدر قوی است؟ برای آشنایی با ۵ عطر موفق در این زمینه با رویال عطر همراه باشید.

جادوغ یک عطر کلاسیک و مدرن است. دسته گلی حیرت انگیز از گل ها با طراحی “کالیس بکر”می باشد. از نظر نویسنده جادوغ یک هولوگرام بویایی از گونه ای جدید است. نه رز، نه مگنولیا، نه یاس و نه هیچ گلی که قبلا در طبیعت وجود داشته است. هنرمند و طراح “هروه وندر استریتن” بطری اصلی جادوغ را بر پایه همان طرح آمفورا که در میس دیور اولیه استفاده شده بود، طراحی کرد.

هر عطر داستانی دارد و هر شیشه عطر روایتی ....
اولین شیشه از عطر میس دیور در دسامبر ۱۹۴۷ به فروش رسید که منحنی بودن آن به شکل آمفورا (کوزه ای در یونان و روم باستان به شکلی که دارای گردنی باریک) بود. اما سه سال بعد طراحی هندسی بطری این عطر به شکل سازمان یافته تری اصلاح شد

عطریست که قرار است شما را به بهترین شکل معرفی کند. اینکه مرد یا زنی حساس هستید. جدی هستید یا شوخ و در کل چه شخصیت و رفتاری دارید، همگی میتواند در کنار نوع لباس پوشیدن، با یک عطر یا ادکلن هم نمایان شود . یعنی فردی که ابتدا وضعیت ظاهری شما را میبیند و سپس بوی عطرتان به مشامش میخورد، باید متوجه شود که با چه تیپ فردی روبرو شده است.

وی غذاهایی که مادرمان برایمان میپخت و یا علف های تازه چیده شده روایحی دارند که شاید ما را یاد دوران شیرین کودکی بیندازد و ...
ما به شما این اطمینان را میدهیم که عطرهایی وجود دارد که باعث کم شدن سطح استرس و نگرانی در زن و مرد می شود. پس با رویال عطر همراه باشید....

پژوهشگران دریافته اند که مغز مردان نسبت به زنان زود تر پیر میشود که این مربوط به تفاوت های جنسیتی در ساختار های تخت قشری مغز می باشد. همچنین خوب است بدانید مرد ها در زمینه آلزایمر هم پیشتاز هستند و بیشترین درصد فراموشی برای آقایان اتفاق می افتد. یک تیم عصب شناسی رفتار مغز 1400 انسان را اسکن کرده اند و متوجه شده اند که در زنان تعداد جوانه های

اکثر سایت ها با نام بردن از ادوکلون(EDC)، ادو تویلت (EDT) و ادوپرفیوم(EDP) و بیان درصدی به عنوان غلظت نتیجه می گیرند که هرچه غلظت بیشتری داشته باشیم پس عطر ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

عنبرسائل یکی از مواد مورد استفاده در صنعت عطرسازیست . این ماده ارزشمند از ضایعات پستانداران دریایی سرچشمه می گیرد و هنگامی که به سواحل می رسد و در دست های یک عطرساز جای می گیرد بهایی همانند طلا می یابد.
رخی آن را «طلای شناور» می نامند در حالی که عده ای به آن عنوان سنگ جواهری عطرآگین را داده اند. واژه ی لاتین آن اَمبِر گریس (Ambre gris) است.