کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

چگونه عشق جین لانوین به دخترش باعث شد نماد قدیمی ترین خانه ی مد فرانسه که تاکنون پابرجاست، شکل بگیرد ؟

کمپانی بوگاتی (Bugatti) یک برند اتومبیل سازی فرانسوی با شهرت جهانی است که توسط اتوره بوگاتی (Ettore Bugatti) تاسیس شده است. یک طراح اتومبیل و یک مهندس ایتالیایی که در فرانسه زندگی و کار میکرد.

برند عطرسازی اتلیر به تولید عطرهای مرکباتی و خالص شهرت دارد. و با اینکه برندی نوپا محسوب میشود، بسیار پرطرفدار بوده است و علاقه مندان به عطر و ادکلن در سرتاسر جهان از عطرهایش استقبال بی نظیری داشته اند.

امروزه نماد شنل همان طرحیست که سالها قبل و از بدو پیدایش لوگوی این برند مورد استفاده قرار گرفت. همان نشانی که امروزه از فاصله ی خیلی دور هم تنها با یک نگاه شناخته می شود. اما این نماد از چه چیزی الهام گرفته است؟ با توجه به اسناد، در مورد منشا لوگوی شنل تئوری های مختلفی وجود دارد.

Mont Blanc که اکثرا مونت بلانک یا بلنک گفته میشود، واژه فرانسوی میباشد که به صورت "مون بلان " تلفظ میشود و به معنی “کوه سپید” (به ایتالیایی مونته بیانکو) برگرفته از نام بلندترین قله ی رشته کوههای آلپ در مرز فرانسه و ایتالیا می باشد. از سال ۱۹۱۳ علامت ستاره ی سفید گرد

گوئلتییری عطارمتفاوته رشد یافته درفرهنگ اروپایی ومقیم آمستردام است باتباری ایتالیایی‌ که بامیراث عطرهایش در Nasomatto و بویژه بافرمول کاملا نامتعارف ومبتنی بر سنت سورئالیستی‌ هنرو بها دادن به تجارب شخصی وسفرذهنی باساخت عطرBlack afgano وابداعات نبوغ آمیزو توان جسورانه در تحقق خواسته هایش برجهان مکشوف شد ولی