کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

معرفی و بررسی برند لوکس و با کیفیت آکوا دی پارما

آکوا دی پارما برندی نیش (Niche) است که در زمینه سبک زندگی و مد فعالیت میکند . این خانه مُد ایتالیایی در حال حاضر به تولید و فروش عطر و ادوکلن، شمع های معطر ، لباس های حمام و لوازم چرمی دستساز میپردازد. تمامی محصولات این برند ایتالیایی منحصرا در ایتالیا ساحته شده و به 43 کشور توزیع میشوند.

عطر اصلی این شرکت یعنی کولونیا (Colonia) در سال 1916 در یک کارخانه کوچک و  در مرکز تاریخی ترین شهر ایتالیا یعنی پارما ساخته شد و به همین علت، نام گذاری این Brand با کیفیت ایتالیایی به آکوا دی پارما مبدل گشت.

در آن زمان اکثر عطرها از نظر ترکیبات، بسیار قوی ر و سنگین تر بودند. بنابراین عطر و ادکلن های درخشان و با طراوت Acqua di Parma به موفقیت گسترده ای در بازار خرید و فروش عطر اروپا دست یافتند. در دهه 1930 محبوبیت روزافزون کلون ها به افزایش تولید و توسعه ان منجر شد.

آکوا دی پارما در طول سالیان عمرش، نام تجاری خود را خوشنام تر و پر طرفدارتر کرد و در پیرو آن محصولات خود را گسترش داد. معرفی عطرهای زنانه و مردانه و مشترک ، عطرهای الهام گرفته شده از مدیترانه ، کلکسیون های خانه که شامل کالای لوکس چرمی دست ساز ، لباس های با کیفیت و زیبای حمام و حوله و شمع ها . . . از برنامه های تجاری آکوا دی پارما در این سال ها بوده است.

لوگوی اکوا دی پارما نشان ملی ماری لوئیز(Marie Louise) دوشس شهر پارما است که از 1816 تا 1847 حکومت کزده است. 

این برند ایتالیایی در حال حاضر بیش از 50 عطر را در کارنامه درخشانش ثبت کرده است. بطری های زیبای این برند نیش عموما در حجم های 100ml ، 150 میل و 180 میلی لیتری در قفسه فروشگاه ها یافت میشوند. بازه قیمت خرید عطرهای این برند از 300 هزار تومان الی 900 هزار تومان میباشد.

 

نگارش: میثم وظیفه

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه