کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

تاریخچه برند ساعت، جواهرات وعطرسازی شوپار (Chopard)

چوپارد یک برند ساعت و جواهرساز سوئیسی است که توسط Louis-Ulysse Chopard در سال 1860 تاسیس شده است و در اصل از دهکده کوچکی به نام Sonvillier شروع به کار کرده است. تمرکز اولیه برند شوپارد در تولید و فروش ساعت، دقت بود که اصالت و سنت سوئیس میباشد. این brand بسیاری از قطعاتش را در کارخانه خود میساخت به جای اینکه قطعاتش را به کارگاه ها و کارخانجات دیگر سفارش دهد. کیفیت و قابل اطمینان بودن محصولات این برند به سرعت در بین مردم گسترش یافت. در ادامه چوپارد با استفاده از تجارب خانواده Scheufele که یک شرکت مدرن تولید جواهرات ظریف و زیبا بود توانست رشد خوبی را داشته باشد.

 

در سال 1992 شوپار با L'Oreal همکاری کرد و حاصل آن تولید عطرهای خوب تحت نام تجاری Chopard perfumes and colognes بود. خانه عطرسازی این برند با عرضه عطری شیرین و محبوب با نام Casmir برای خانم ها شروع به کار کردو در ادامه چندین فلنکر دیگر از آن به قفسه های فروشگه های عطر و ادوکلن عرضه شد.

اولین عطر مردانه ای شوپار در سال 1994 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. شاهکار این برند در سال 1999 به به فروشگاه های لوازم آرایشی و عطر و ادکلن راه پیدا کرد . عطری که تا به اینجا جزو پرفروش ترین و بهترین عطر های این برند محسوب میشود و خیلی از علاقه مندان به عطر دوست دارند این عطر را تست یا خرید کنند. نام این عطر Wish میباشد که با نگرشی جدید و طراحی بطری به سبک سنگ های قیمتی طراحی شد.

این خانه عطر و ادکلن سازی در کارنامه درخشان خود بیش از 35 عطر را ثبت کرده است. اولین عطر تولیدی این برند در سال 1986 ایجاد شده است . برند شوپار با عطار هایی همچون Nathalie Lorson, Thierry Wasser, Michel Almairac, Mark Buxton, Olivier Polge, Bruno Jovanovic, Emilie (Bevierre) Coppermann, Jean-Christophe Herault, Dominique Ropion, Veronique Nyberg, Alienor Massenet, Alberto Morillas, Christine Nagel, Amandine Marie, Nicolas Beaulieu, Lucas Sieuzac, Nathalie Feisthauer, Louise Turner, Michel Girard, Alexandra Jouet and Ursula Wandel همکاری داشته است .