کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

تاریخچه برند عطرسازی بویس (Bois 1920)

برند بوا یا بایوس که به صورت صحیح بُویس تلفظ میشود ، یکی از برند های صاحب سبک و بسیار با کیفیت ایتالیایی میباشد. این برند نیش سبک به خصوصی ندارد و با عناصر با کیفیت دنیای عطر و ادوکلن عطرهای بسیار جالب ، پیچیده و خوبی میسازد. نکته جالب در خصوص این brand علاقه زیادش به عطرهای یونی یا مشترک میباشد. به طوری تا سال 2016 هیچ عطر ویژه مردانه ای تولید و به فروش نرسانده است و در کنار عطرای مشترک،  تعداد محدودی عطرهای منحصرا زنانه به فروشگاه های عطر عرضه کرده است.

شکل ظاهری بطری های این برند دقیقا هم سبک و هم اندازه هستند و درب های چوبی با کیفیت جلوه خاص و لوکسی را به عطردوستان منتقل میکنند. قیمت خرید عطرهای این مارک حدودا 500 الی 600 هزار تومان میباشد و در حجم 100 میلی جهت تست و خرید در فروشگاه های عطر و ادوکلن موجود میباشند.

 

خانه ایتالیایی عطرسازی بویس (Bois) در سال 1920 توسط Guido Galardi تاسیس گردید. اولین فورمولاسیون گالاردی بر پایه لاوندر یا اسطوخودوس هایی که از دامنه کوه هایی اطراف فلورانس مستقر بودند بنا شده بودند.  عمر شرکت اصلی بسیار کوتاه بود و فقط بعد از 5 سال درهای این کمپانی بسته شد. اما بلاخره در سال 2005 توسط نوه او قلب این شرکت دوباره به تپش در آمد و از آن زمان به موفقیت های خوبی در تولید و فروش عطر های Niche در بازار عطر و ادکلن رسیده است. این برند niche در کارنامه درخشان خود بیش از 30 عطر را ثبت کرده است.