کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

Alfred Sung

آلفرد سانگ متولد 14 ژوئن سال 1948 در شهر شانگهای چین میباشد و بزرگ شده ی هنگ کنگ است. او طراح مد کانادایی است که تولید کننده ی پوشاک، عطر، لوازم جانبی و خانه مد برای زنان و مردان میباشد. بیش از 35 سال است که او لباس های مدروز و پیچیده و عطر و... را خلق و روانه ی بازار میکند. سانگ برخلاف آرزوهای والدینش دوست داشت که یک هنرمند شود به خاطر همین پدرش راضی شد که او را برای درس خواندن در زمینه طراحی لباس به دانشگاه معروف Chambre Syndicale de LA Couture Parisienne بفرستد. بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه پاریس او به نیویورک نقل مکان و در دانشگاه  Parsons School Of Design شروع به تحصیل کرد و بعد از اتمام تحصیلش به عنوان دستیار طراح در یک تولیدی لباس در خیابان هفتم مشغول ب کار شد. در سال 1972 به کانادا رفت و اولین کارش طراحی لباس های ورزشی برای تولید کننده ای در منطقه ی پوشاک بود.

در حدود سال 1977 یک فروشگاه کوچک بنام Moon را در خیابان Carlton افتتاح کرد و در سال 1980 به Saul و Joseph Mimran پیوست تا شرکت موناکو را ایجاد کند، در واقع سانگ بنیان گذار باشگاه موناکو میباشد که یک خرده فروشی است. اگر بخواهیم در مورد گروه Mimran توضیح مختصری بدهیم باید گفت که این گروه مالک جهانی برند Alfred  Sung می باشد. این شرکت در طول سالیان دراز موفق به کسب رکورد قابل توجهی از موفقیت بازاریابی و صدور مجوز شده است. این شرکت در حال حاضر 10 مجوز در بخش گسترده ی بسته بندی محصولات و خرده فروشی را مدیریت میکند. برند آلفرد سانگ در کانادا به یک برند نمادین و معروف تبدیل شده است پس از آن در سال 1981 برند آلفرد سانگ در ایالات متحده راه اندازی شد و در همان سال،سانگ اولین فروشگاه خود را در Hazelton در تورنتو افتتاح کرد. مجله خبری ملی کانادا با نام MacLean در سال 1983 آلفرد سانگ را "پادشاه مد" معرفی کرده است.

سانگ در مورد کارش میگوید: طراحی یک کار مادام العمر و یک اشتیاق و علاقه بی وقفه در من است، من عاشق خلق الگوها و مدهای بی انتها و بی نظیر هستم. این تسلط زیبایی شناختی پایه و اساس توانایی او برای طراحی طیف وسیعی از محصولات است. سانگ مجموعه ی جدیدی از فروشگاه های آزاد را در سراسر کانادا که لباس های کتان و جین را برای مردان و زنان با نام Alfred عرضه میکرد را در سال 1991 باز کرد و در همین سال گروه موناکو اسم خود را ب گروه Mimran تغییر داد. بعد از موفقیت های متعدد در عرصه ی تولید پوشاک،سانگ کلکسیون لباس عروس در بوتیک های واقع در شمال آمریکا را گسترش داد و به فروش رساند و مجوز نام خود در تولید در زمینه های مختلف را افزایش داد از جمله لباس های مردانه، عینک، عطر و ادکلن ،ساعت، خز و کالاهای چرم.

سانگ به عنوان یک هنرمند برجسته مجموعه ای از لباس های عروس را در تمامی اشکال شبح مانند،عاشقانه،کلاسیک و مجلل و ظریف طراحی کرده است. به همین منظور آلفرد سانگ یک طراح شناخته شده و محترم در کانادا است. آلفرد سانگ ب خاطر عبارات هنری خود در زمینه مد و عطر جوایز زیادی را برده است،از سال 1986 سانگ برند عطر خود را به نمایش گذاشت و اولین عطر زنانه خود را راه اندازی کرد که در سال 2001 عطر shi Alfred Sung و در سال 2003 عطر Alfred Sung  Paradise را به دنبال داشت،عطر جدیدی که در سال 2005 راه اندازی شد Jewel Alfred Sung بود. ترکیب تمام عطرهای سانگ با جریان و گردشی از انرژی و توانایی وی در ایجاد یک تعادل درونی و یک هماهنگی فوق العاده الهام گرفته میشود.

 

مترجم : زهرا وظیفه

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .