کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

همگان شاهکار های خنک و تابستانی و البته پر فروش لایت بلوی زنانه و مردانه را به یاد داریم و در حال حاضر نیز خیلی از ما استفاده اش میکنیم . برند دولچ اند گابانا به علاقه و سلیقه عطر دوستان و به خصوص دوست داران لاین لایت بلو دو نسخه جدید را در سال 2017 به بازار عطر و ادوکلن عرضه میکند. نام این ادکلن های جدید Light Blue Eau Intense میباشد که هم برای خانم ها و هم برای آقایان تولید میشود. 

نام لایت بلو او اینتنس توصیفی از زیبایی و تجلی مدیترانه است. عطر های Light Blue Eau Intense تصوری برجسته و محسوس از تضاد بین نفسانیت و حس گرایی و خنک و تر و تازه بودن است.

لایت بلو اینتنس زنانه شدت مرکبات نسبت به نسخه پیشین خود کاهش یافته و در مقابل نت های گلی در ان قوت گرفته اند. ترکیبات عطر شامل آکورد های به وجود آماده از ترکیب لیمو شیرازی و سیب سرخ در نت ابتدایی ، گل یاس و گل همیشه بهار در قلب عطر و مشک و Amberwood در بیس عطر میباشد. خالق نسخه زنانه دی اند جی Olivier Cresp میباشد. این عطر زنانه در حجم های 25 ، 50 میلی لیتری و 100ml جهت تست و خرید در دسترس خواهد بود. همچنین غلظت عطر ادوپارفوم ((Eau de Parfum)) میباشد. پیش بینی میشود قیمت خرید این عطر زیر 200 هزار تومان باشند.

لینک عطر  Light Blue Eau Intense for women (کلیک کنید)

Top notes: lemon, apple
Heart: marigold, jasmine
Base: amber wood, musk

 

لینک عطر  Light Blue Eau Intense for men (کلیک کنید)

رفرنس مردانه لایت بلو توسط آقای Alberto Morillas خلق شده است. این عطر خوشبو با مرکبات تازه جان میگیرد و توسط سرو کوهی و نت دریایی قلبش به تپش در می آید و در نهایت جای پای خود را با عناصر مشک و Amberwood در بیس عطر محکم میکند. لایت بلو اینتنس مردانه در حجم های 50 ، 100 و 200 میلی و غلظت ادوپارفوم به بازار عرضه میشود. 

 

 

مدل های کمپین تبلیغاتی دولچ اند گابانا Bianca Balti and David Gandhi میباشد. 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

عطر جدید ادکلن جدید عطر 2017 دی اند جی D&G

پیشنهادهای رویال عطر

 nashenas110

خالق فقط خداست ، انسانها میتوانند هماهنگ کننده باشند بخواست خدا.

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت