کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

عطار مشهور Alberto Morillas ، در سال 1998 شاهکاری به نام ژیوانشی پی را برای مردان فرمول بندی و خلق کرد. عطری بسیار شیرین و جذاب که ترکیبی از جنس وانیل ، بادام و نت های گیاهی بود . پرچم دار لاین پی ، جانشین هایی همچون عطر Pi Fraiche تولید 2011 ، Pi Original Code تولید شده در سال 2006 ، Pi Neo عرضه شده در 2008 و Pi Extreme که در سال 2015 روانه بازار عطر و ادوکلن شده است، را داشته است. اما در سال 2017 برند Givenchy قصد دارد عطر جدیدی را با نام Pi Air روانه قفسه های فروشگاه های عطر و ادکلن کند. 

رایحه ای از سفر به عمق ابرها . . . و شیرجه رفتن به طراوت بی انتهایش . . . یک انفجار خنک و به آغوش کشیدن جذبه مغناطیسی مردانگی اش که خارج از محدوده ابرهاست . . . ژیوانشی پی ایر یک رایحه آسمانی را در یک بطری ظریف و مات آبی رنگ به شما هدیه میکند. 

نام Pi Air اشاره به رایحه ای از ترکیب نت هاست که دنباله روی  وعده واهی و حس از نوع شروع کردن است. آکورد نارنج منجمد شده و زنجبیل از نت ابتدایی به مزرعه ای وسیع از رزماری و اسطوخودوس فرود می آید و حس طراوتش را در نسیم آرام بخش و گیاهی رها میکند. و در نهایت با عناصری همچون مشک ، سدار و بنزوئین جای ذهن ها را تسخیر میکند. 

جیونچی پی جدید همانند نسخه اولیه طراحی شده است و با محتویات آبی رنگ خوشرنگی همراه است . این عطر خوشبو در حجم 100 میلی و غلظت ادوتویلت (Eu de Toilette) جهت تست و خرید در دسترس خواهد بود . پیش بینی میشود این عطر خنک و تابستانی جدید با قیمتی در محدوده زیر 200 هزار تومان به فروش برسد.

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

جیوانچی پی ایر

پیشنهادهای رویال عطر

 nashenas110

خلق کردن کار خداست ، انسانها فقط با نعمات خدادادی به اذن خدا میتوانند هماهنگ کننده باشند.

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت