کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

گرچه استفاده از برخی انوع عطر و ادکلن ها میتواند نا امن باشد، اما عطرها دارای مزایای خاصی هستند. حتی سازمان International Flovors & Fragrance Inc یا IFF حدودا 20 سال گذشته اش را در چگونگی تاثیر گذاری عطرها صرف کرده است. پس با رویال عطر همراه باشید تا دلایل خوب و مزایای عطر زدن را بیشتر درک کنید. بعد از مطالعه مطلب، لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو در خصوص این سوال به اشتراک بگذارید

 

هنگامی که از عطر و ادوکلن ها استفاده میکنید، بوی خوبی خواهید داشت. این دلیل اصلی هر آقا و خانم برای خرید و استفاده از عطر میباشد. پیامی که به صورت غیر مستقیم به اطرافیان منتقل مشود این است که این فرد بهداشت شخصی خود را رعایت میکند در نتیجه از نظر اجتماعی قابل قبول خواهد بود. لازم به ذکر است که عطرها برای مخفی کردن بوی بد بدنتان یا بوی بد عرق به وجود نیامده اند بلکه برای بدنی پاک باید استفاده شوند.

عطرها میتوانند به شما در یادآوری چیزهایی که میخواهید به یاد بیاورید، کمک کنند. یک پیشنهاد خوب برایتان دارم. روزی که یک اتفاق بسیار خوب برایتان افتاده است و بسیار بسیار خوشحال هستید، به فروشگاه عطر و ادوکلن و لوازم آرایشی بروید، سمپل ها و تسترهایشان را امتحان کنید و یک عطر خوب خرید نمایید. و شروع به لذت بردن از عطر جدیدتان کنید. بعد از آن، هر بار که از این عطر استفاده کنید، خاطرات شادتان در ذهن شما شکل میگیرد. زیرا بوی ها به خوبی با حافظه احساسی مغز ارتباط برقرار میکنند. برای اگاهی کامل از این مسئله بسیار مهم ، اینجا کلیک کنید.

عطرها میتوانند باعث تغییر خلق و خوی شما در صورت استفاده عاقلانه تقویت کنند. بوی های مختلف باعث رشد حالت های مختلف شما میشوند. چرایش را اینجا مطالعه کنید. همچنین با تست انواع عطرها میتوانید به وضعیت روحی و احساسی خود پی ببرید تا در آینده عطرهایی که با وضعیت شما سازگارتر باشد یا وضعیت شما را بهبود میبخشد خریداری کنید.

 

عطرها هم میتوانند شما را آرام یا هوشیار کنند. مقالات گیاهان احساسات برانگیز و معرفی 7 عطر نشاط انگیز و شاداب برای خانم ها را حتما مطالعه کنید.

به جز خلق و خوی ، عطرها نیز میتوانند باعث افزایش اعتماد به نفس شما شوند. همین که بجای بو بد، رایحه خوشی از شما منتشر میشود و باعث احساس رضایت در همنشینی و هم صحبتی با شما میشود، یک قدم رو به جلوی تاثیر گذار و مثبت است. حال هر چقدر عطری که تست و خریداری کرده اید با تیپ شخصیتی شما سازگارتر باشد، اعتماد به نفس شما هم افزایش میباید چون شما مواردی از شخصیتتان را که دوستشان دارید را بلد میکنید. مقاله عطر امضا چیست؟ شما را در پیدا کردن عطر منحصربه فردتان کمک خواهد کرد. 

 

بسیاری از عطرها میتوانند برای آروماتراپی کاربرد داشته باشند. بوی زعفران، مرکبات ، گل ها و ... میتوانند شما را آرام کرده و سطح استرس را کاهش دهند. مقاله عطر درمانی موهبتی از دل طبیعت را از دست ندهید.

 

عطرها نیز میتوانند شما را به یک فرد جذب کند یا کسی را به شما جذب کند. عطر لازم نیست حتما دارای فرومون (فرمون چیست؟) باشد فقط باید برای شخص دلپذیر باشد و حس خیلی خوبی به آن بدهد. البته وجود فرومون هم تاثیر گذار میباشد و بهتر است در خصوص آن اطلاعات کاملی داشته باشید.

 

همه این ها به طور مستقیم سلامتی کسی را بهبود نمیدهد. اما باعث ایجاد احساسات مثبت و کاهش استرس میشوند که به صورت مستقیم بر بهداشت و سلامت افراد تاثیر میگذارد. استرس میتواند باعث ایجاد بیماری های فراوان شود و موارد مثبت شما را کاهش دهد. نظر شما در خصوص این موضوع چیست ؟ چرا باید عطر بزنیم ؟

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

عطر زدن استعمال عطر پوشیدن عطر اسپری کردن عطر افشاندن عطر دوش گرفتن

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت