کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

عطر آزارو پور هوم ادیشن نویر (نواغ) که با نام بلک ادیشن هم شناخته میشود یکی از فلنکرهای نسخه اریجینال و شاهکار آزارو پور هوم محسوب میشود که در سال 1978 پای به دنیای عطر و ادوکلن ها نهاده بود . Azzaro Pour Homme Édition Noire در سال 2017 معرفی شده است . این عطر جدید نمایان گر مردی شیک پوش با رایحه ای دلپسند و عالی با کت و شلواری سرتاسر مشکی است.

برای دیدن لاین آزارو پور هوم و همه عطرهای این لاین کلیک کنید .

عطر جدید آزارو برخی از ویژگی ها و مشخصات بارز یا به اصطلاح امضای نسخه Azzaro Pour Homme را به ارث برده است و در کنار آن دچار تغییراتی هم شده است و به یک قلمرو از تازگی و طراوت سفر کرده  که به نتیجه ای نیرومند از یک دلربایی و افسون غیر قابل مقاومت دست یافته است. البته این مهم بدون نت های معطر و گیاهی مدیترانه ای ممکن نبود . ترکیبات و آکورد های به دست آمده توصیف گر گروه بویایی فوژه ، مرکبات و چوبی میباشد که بدون شک حالاتی همچون تازه بودن ، حساس و در عین حال نیرومند بودن را القا میکنند.

عناصر سازنده این عطر مردانه را مریم گلی ، لیمو سنگی و نارنج در نت ابتدایی ، زیره سیاه ، گل شمعدانی و Artemisia در نت میانی و لوبیای تونکا ، خس خس ، زیره سبز و Iso E Super در نت پایه تشکیل داده اند.

این بطری همچنان ساختار و طراحی کلاسیک شسته رفته اجدادش را حفظ کرده است و هم اکنون آماده عرضه شدن در فروشگاه های عطر و ادوکلن در حجم 100 میلی لیتری و غلظت ادوتویلت میباشد. قیمت خرید این عطر مردانه به احتمال زیاد در رنج قیمت نسخه های پیشین خود خواهد بود و شما باید هزینه ای در حدود 100 هزار تومان را برای خریدش متقبل شوید.

نگارش: میثم وظیفه

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

مرجع : لینک

عطر جدید آزارو عطر مردانه ادکلن مردانه عطر شیک عطر تاریک عطر 2017 عطر 96

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت