کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

عطر جدید برند دیزاینری بِربری با نام Burberry Her در حال آمدن به فروشگاه های عطر و ادوکلن است . به زودی بعد از ارائه آن در نمایشگاه TFWA واقع در کن ، شاهدش خواهیم بود . رایحه بربری هِر باعث شده است که نظر های بحث برانگیزی را بشونیم و نظر من را از تحسین کردن به سمت سردرگمی سوق دهد.

Burberry Her شدیدا یه عطر رزبری بوی هست . وقتی برای اولین بار تستش کردم یاد یه مکان صنعتی یخ زده افتادم. مثل اینکه دارید در برخی از محله های بروکلین قدم میزنید و از کنار کارخانه های قدیمی و یا سازه های فلزی رد میشید.

وقتی عطر را به اندازه کافی روی خود اسپری کردید ، ترکیبی از انواع توت ها همانند نسیمی به سمت شما می آیند . شروعی شیرین در انتظارتان است . شیرینی که در زندگی واقعی تجربه میکنید .... تمشک ، توت فرنگی ، شاه توت ... بخش توت های عطر واقعا شگفت انگیز است . شیرینی اولیه عطر لذت زیادی رو در شما ایجاد میکند . شیرینی این مرحله دیگر تا آخر عمر عطر زیاده روی نخواهد کرد و رفته رفته بار و بندیلش رو خواهد بست.

در حالی که شما در دسترسی کامل به روایح لذت بخش توت ها هستید ، تمرکز یک دست پر از انواع توت های آبدار به یک منظره تغییر میکند و اینبار شما توت ها را در یک جنگل کاج میبویید. ما چند ماه پیش از عقیده مشابهی برای عطر جدید Bois d'Enfant از برند Maison Rebatchi برخوردار بودیم که توت ها ، جنگل و هوا ... همه چیز در هم و برهم بود . مثل اینکه در حال اجرای موسیقی هستید .

تصور جنگل در این عطر بسیار فریبنده است زیرا شما هرگز فرصتی برای به آغوش کشیدن شاخه های سوزنی و صمغ های روی آن را ندارید اما آن ها وجود دارند ... در اطراف شما ... و شما حسشان میکنید.

بگذارید کمی از کاراکتر این عطر جدید و خاص بنویسم . یک توت فرنگی وحشی را ببویید. چه چیزی بیشتر توجه شما را جلب میکند ؟ آیا به یک اشاره سبز و ترش از کاج و برخی از جنگل ها فکر نمیکنید ؟ چیزی سخت و وحشی و نه چیزی خوردنی . حال به نگاه زیبا و عصبانی مدل تبلیغاتی عطر توجه کنید . یه دختر شیرین و سخت که هرگز لبخند نمیزند . بله ! همان توت فرنگی وحشی !

من عطر را در روزهای سرد نیویورک ، لندن و یا برخی دیگر از شهر های بزرگ استفاده میکنم تا رمانتیک و حتی دخترانه به نظر برسم . نمیتوان باربری هیر را یکی از بهترین عطرهای فرانسیس کورکوژیان دانست اما این عطر شامل علایق زیبا اوست و تلاش خوبی برای ترکیب آکورد هایش مخصوصا توت ها شده است که متفاوت بوده و ارزش تست کردن و حتی خریدش را دارد .

عطر Burberry Her در غلظت ادوپارفوم (Eau de Parfum) و در حجم های 30 ، 50  و 100 میلی روانه بازار خواهد شد .

برای تست کردن عطر Burberry Her زنانه هنوز زود است و بهتر است تا اواخر سال 97 صبر کنید تا در فروشگاه های عطر و ادکلن موجود شوند .  با توجه به نوسانات شدید دلار ، پیش بینی میشود قیمت عطر حدود 300 الی 400 هزار تومن برای مصرف کنندگان عزیز تعیین گردد.

 

مترجم : میثم وظیفه

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

عطر جدید بربری باربری باربری هیر قیمت عطر

پیشنهادهای رویال عطر

 مهدیه فرهنگ

خیلی مشتقام این عطر رو تست کنم . آیا برنامه ای برای موجود کردن سمپلش دارید ؟

 meysam vazifeh

امیدواریم وضعیت بازار عطر ایران بهتر بشه که بتونیم کارای جدید منجمله همین عطرو رو اضافه کنیم به سایت .

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت