کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

در آغاز سال 2019 ، Yves Saint Laurent نسخه جدید عطر  Black Opium با نام Black Opium Eau de Parfum Intense را به بازار عطر و ادوکلن عرضه خواهد کرد. تا الان،  نسخه اصلی بلک اپیوم که در سال 2014 لانچ شد ، نسخه the Nuit Blanche سال 2016 ، Floral Shock سال 2017 و New Glowing Eau de Toilette سال 2018 ، نسخه های این لاین محسوب می شوند.


عطر Black Opium Intense یک زن جادویی،جسور،فریب دهنده و مستقل را نشان می دهد،که به طور مناسب توسط Zoe Kravitz ،چهره ی جدید کمپین تبلیغاتی برای این لاین،به تصویر کشیده شده است. او از بینش و تمایلاتش پیروی میکند و هیچ چیز نمیتواند او را متوقف کند،او توسط انرژی و فرصت هایی که شب به ارمغان می آورد،جذب میشود (همانطور که در اطلاعیه مطبوعات آمده است)


این ترکیب به عنوان یک اعتبار جدید در نظر گرفته شده است،آکورد قهوه ی سیاه با ترکیب آلدهیدی Absinthe آبی مخلوط شده است. این ترکیب قدرتمند با نت های ظریف از گل یاس Sambac  و چوب صندل پوشیده شده است. این ترکیب اغوا کننده توسط عطر ساز هایی با نام Nathalie Lorson, Olivier Cresp,Marie Salamagne, Honorine Blanc امضا شده است.


نت ابتدایی : Absinthe،boysenberry
نت وسط : گل یاس Sambac،شکوفه پرتقال،قهوه سیاه
نت پایه:چوب صندل،وانیل،مشروب الکلی


رنگ بطری آبی تیره است که از داخل با مایع آبی رنگ عطر روشن می شود. عطر در حجم های 30، 50 و 90   میلی لیتر ، و غلظت Eau de Parfum Intense در دسترس است. قیمت فروش این عطر بی نظیر همانند نسخه های قبلی خواهد بود. همراه با Zoe Kravitz چهره معروف کمپین تبلیغاتی جدید،Persley Gerber پسر سوپر مدل Cindy Crawford نیز حضور دارد.

مترجم : زهرا وظیفه

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

عطر جدید ایوسنت لورن ایو سن لورن ysl برند ysl

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت